Užklausos forma

Įveskite kodą*

CAPTCHA

Privalomi laukai*

bitrix site manager bitrix mobile

Šiuolaikinės interneto svetainės

Korporatyviniams ir verslo klientams siūlome paslaugų spektrą kuris apima visą interneto projekto kurimo procesą pradedant projekto analize ir baigiant SEO optimizacija. UAB „Dreamsite“ turi patirtį kuriant įvairaus mąsto projektus tokius kaip informaciniai portalai, tarptautinių kompanijų interneto parduotuvių tinklas, socialiniai tinklai ir t.t.

Ieškote kompanijos kuri ne tik sukurs Jums interneto ar intraneto projektą bet ir suteiks pilnaverčias palaikymo paslaugas vystant Jūsų projektą? Skambinkite!

Sužinokite daugiau
bitrix24 employee bitrix24 crm

Naujas požiūris į korporatyvinį bendravimą

bitrix24 - tai 12 instrumentų kasdieniniam darbui.  Šiuolaikinė įmonės vidinio darbo organizavimo platforma kuri apima tokias veiklas kaip, bendravimas ir online pokalbiai, užduočių ir projektų valdymas, online dokumentų valdymas, Bitrix24.Diskas, Kalendoriai, El. paštas, CRM, Telefonija, personalo valdymas ir kita.

Sužinokite daugiau
bitrix mobile apps Android bitrix mobile apps iOS

Mobilios aplikacijos Jūsų išmaniajam verslui

Ar įsivaizduojame šiuolaikinį kasdienį gyvenimą be išmaniojo telefono? Kiek kartų per dieną tikriname el. paštą, apsilankome mėgstamiausiuose socialiniuose tinkluose? Daugybė atidarytų skirtukų interneto naršyklėje ir didelė tikimybė pasimesti. Sukurkite mobiliąją aplikaciją išmaniajam telefonui ir lankytojas pasieks Jus vos vienu paspaudimu.

Sužinokite daugiau
bitrix site manager

Saugi, greita šiuolaikinė svetainės valdymo sistema

„Bitrix: Svetainės valdymas“ - profesionali web projektų valdymo sistema, universalus programinis produktas, skirtas sukurti, prižiūrėti ir sėkmingai vystyti korporatyvinius tinklapius, interneto parduotuves, informacinius portalus, socialinius tinklus ir kitus web projektus.

Sužinokite daugiau